Op de FSN roeikalender staan alleen de wedstrijden van bij de FSN aangesloten wedstrijdorganisaties. Voor de complete sloeproei-kalender, inclusief wedstrijden in het buitenland etc zie sloeproeien.nl

Informatie over de wedstrijden is verkregen via de betreffende organisatie en/of via de website van de betreffende organisatie, en wordt beheerd door sloeproeienNL. FSN en sloeproeienNL kunnen niet garanderen dat de ter beschikking gestelde informatie volledig, juist, nauwkeurig of bijgewerkt is.

FSN roeikalender 2020 (data onder voorbehoud)

Voor een overzicht van alle evenementen,  klik hier >>  
D / H = Hoofdklasse Dames / Heren
d / h = 1e, 2e klasse dames / heren
(1) = op eigen verzoek geen nominaties
(2) = in behandeling, info volgt zsm
(3) = nog geen 3 jaren FSN race georganiseerd
(4) = nominatie ingetrokken
Wedstrijden met een * hebben een aparte dames- en herenrace
1 feb '20 Algemeen Leden Vergadering      
4 april '20 12e Vechten op de Vecht * d/h D/H
11 april '20 18e Utrechtse Grachtenrace RonDom * d/h  
18 april '20 12e Harlinger Kampioenschappen Sloeproeien   d/h  
18 april '20 17e Slag om de Zaan * d/h D/H
25 april '20 4e Sloepenrace de Woude      
2 mei '20 22e Roeisloepenrace Grou   d/h D/H
9 mei '20 5e Memorial Regatta Rotterdam      
9 mei '20 25e Roeirace Lemmer OFK   d/h  
22 mei '20 46e HT-race Harlingen Terschelling      
30 mei '20 14e Vuurtorenrace Urk   d/h D/H
13 juni '20 2e Haal op, gelijk, in Harderwijk     (3)
13 juni '20 14e Kaagrace Warmond * d/h D/H
20 juni '20 12e Zwolse Grachtenrace * d/h  
27 juni '20 3e Breskens-Terneuzen Roeirace     (3)
27 juni '20 3e Slaag op Moojer Maos     (3)
27 juni '20 15e Kameleonrace   d/h  
4 juli '20 3e Berentocht Sloeproeien     (3)
11 jul '20 8e Respec op de Lek   d/h  
18 juli '20 13e Mosselrace Bruinisse   d/h D/H
29 aug '20 3e Slag om Willemstad     (3)
5 sept '20 26e Maasrace Rotterdam   d/h  
12 sept '20 21e ZwarteWaterRace Zwartsluis   d/h  
19 sept '20 20e Veerse Meer Race * d/h  
19 sept '20 18e Slag om Makkum   d/h D/H
nnb '20 11e Langweerder Sloepenrace   d/h D/H
10 okt '20 34e Grachtenrace Amsterdam   d/h  
nnb '20 5e Liwwadster Rondje   d/h  
31 okt / 1 nov '20 29e Muiden-Pampus-Muiden *   (1)
28 nov '20 Organisatievergadering      
 
Voor een overzicht van alle sloeproei-evenementen, klik hier >>

Nominaties zijn nog onder voorbehoud, 
deze worden definitief tijdens de ALV op 1 februari 2020